God morgon! Här har jag sovit som en prinsessa i natt. Som ni kanske förstår så är jag tillbaka på Scandic Grand Central i Stockholm. Här känner jag mig nästan som hemma vid det här laget.
Igår kväll var jag och en annan av tjejerna från gruppen ute på stan för lite julklappsshopping. Vi åt middag på en mysig restaurang och fortsatte sedan till ett fik för lite kaffe och kaka. Det var supermysigt men klockan var nästan nio innan jag var tillbaka på rummet.
Men nu kör vi tisdag! Jag fortsätter med mitt projektmöte och sedan bär det av hemåt igen. Ikväll ska jag pussa och krama lite extra på min familj.
Vad har du för planer idag?
Låter hur underbart som helst 🙂
så mysigt et ser ut med hotell,du får hojta till nästa gång du kommer till sthlm,vore så kul att ses kramar
Såå mysigt med hotell 🙂
Idag har jag varit på vattengympa….lagat mat o så ska jag så småningom hämta M o ungdomarna …..vilar just nu
Kramen om<3